Akrep Bebeği

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Akrep Bebeği

Akrep bebeği bebek burçları içerisinde en ilginç olanlardandır. Çok gizemli bir yapısı vardır. Buz dağının görünen kısmı ile altında ki arasında ki fark akrep bebeğini anlamamızı sağlayabilir. Dışarıdan çok sakin ve durgun gibi görünen bu bebeğin içerisinde fırtınalar kopabilmektedir. Bebeğinizin ruhunda anarşizm vardır. Otorite kabul edemeyen ve kendi istedikleri olsun isteyen bir bebektir. Sinirlendiğinde onun neye kızdığını tam olarak anlamayabilirsiniz. Akrep bebeği hassas ve iradeli ve zaman zaman takıntılı olabilmektedir.

Akrep Burcu Bebeği

Kendilerini güvende hissettiklerinde tadından yenmeyecek bu bebek tam tersi durumlarda ise sizi  perişan edebilir. Onunla duygusal bağınız ne kadar kuvvetli olursa aranızda ki güven o kadar artar ve huysuzlukları o derece azalır. Büyüdükçe otorite duygusu pekişir, arkadaş gurubu içerisinde sivrilmesi ve liderlik yapması normaldir bu çocuklarda. Kıskanç bir yapısı vardır bu duygu diğer burç bebeklerine göre oldukça fazladır. Sizi kendi kardeşinden kıskanacaktır bu durumlarda kuracağınız denge çok önemlidir. İnanılmaz hayal güçleri vardır bu çocukların. Büyüdüklerinde sanata ilgi duymaları ondandır. Benim şahsen tanıdığım bir sürü akrep burcu tiyatro ile ilgilenmektedir ve risk almayı seven girişimci kişilerdir.

Kıskançlık

Kıskançlığı yüzünden bazen huzursuzlanabilir bu durumlarda ona bolca sevgi ve şefkat göstermelisiniz. Kızmak sesinizi, yükseltmek çocukla aranızda güven problemi yaşanmasına ve ileride bunların faturasını size ağır kesmesine neden olabilir. Onu incitmeden otoritenin sizde olduğunu göstermelisiniz. Akrep bebeği bir maceraperest ve gizem avcısıdır. Gizemli şeylere ilgi duyar bu yüzden saklambaç gibi veya evde saklanmış olan bir şeyi ipuçları ile bulmak gibi oyunlar onu fazlasıyla eğlendirir.  Ona karşı dürüst olun her zaman çünkü genelde yalan söylediğinizde anlayacaktır. Zor bir bebeğiniz var son olarak onun sırrı gizem ve meraktır.

“Akrep Bebeği” Yazısı İçin Bir Yorum

  1. Ayyy inş bebeğim akrep olur. Çok sevdim akrebi ben. birde hangi tarihte doğanlar akrep bebeği olur yazsanız çok ii olurdu. 🙂

Bir Cevap Yazın