Aslan Bebeği

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
ASLAN BEBEĞİ

Aslan bebeği çok sıcak kalpli ve duygusaldır. Ayrıca o kadar gururludur ki onu ihmal ettiğinizde ve ya ters bir bakış attığınız da bile kalbi kırılabilir ve bir müddet sizi umursamaz gibi davranabilir. Buna sebep olarak aslan bebeklerinin adeta bir kral gibi ve ya kraliçe gibi hissetmelerinden kaynaklanır. Onun sık sık takdir edilmesi, gururunun okşanması ve alkışlanması gerekir. Ara sıra yapılacak bu hamleler onun motivasyonunu yükseltecek ve yaşam sevincini arttıracaktır. Aslan bebeklerinin temel düşünce sistemi sevgi ve yönetme üzerine kuruludur ve bebeğinizin hayat teması sevgi ile aşk oyunları olacaktır.

Ailesine bakış açısı

Bu tatlı bebek ailesine karşı sevgi doludur ve onlara adeta tapacaktır ama onun güçlü ruhunu asla  ezmememiz gerekmektedir.  Zorla bir şeyleri yaptırmaya çalışmak ters etki yaratacaktır. Bu durum onun sinirlenmesine ve hatta size küsmesine neden olabilir. Ona bazı şeyleri kabul ettirmenin en rahat yolu onunda fikirlerini almaktan geçer. Yalnız kalmayı sevmezler ve ilginin daima üzerinde olmasını beklerler.  Üst düzeyde bir hayal gücü ve yaratıcılığı var emin olun defalarca sizi şaşırtacak işler yapabilirler.

Karakter

Günümüzde ki bir sahne sanatçısı ve sinema oyuncusu aslan burcunun fertleridir. Bu durum bize aslan bebekler ininde sahne sanatlarına yatkın olduğunu göstermektedir.  Güçlerini güneşten alan bu bebeklerin odalarının asla karanlık olmaması gerekir. Güneş ışığı ona güç ve yaşama sevinci verecektir, güzel havalarda mümkün olduğunca onu dışarı çıkarın mutluluğunu kendinizde göreceksiniz. Büyüdükçe risk almayı seven süper kahraman ruhlu  bir çocuğun gelişimine şahit olacaksınız. Hayata oyun oynamak için gelmiştir adeta. Oyunlarında ona eşlik edin size verdiği rollere sizde girin ve ona kendini iyi hissettirin bu oyunlar onun yönetici kimliğini geliştirecektir. Ve asla unutmayın o bir aslan siz de onun ormanında ki arkadaşlarısınız.

“Aslan Bebeği” Yazısı İçin Bir Yorum

  1. Ayyy inşallah benim de aslan burcu bir bebeyim olur

Bir Cevap Yazın